blog

Do našich řad přidáváme další značku – Hyundai

FND design 25.02.2022

Do našich řad přidáváme další značku – Hyundai

Toho, že pravidelně obměňujeme a přidáváme nové vozy na naše autopůjčovny, jste si určitě všimli. Rozšiřujeme portfolio našeho vozového parku a to o značku Hyundai. Tuto značku jsme si nevybrali náhodně, ale na základě informací a poptávek našich klientů. 

Proč právě Hyundai?

V rámci našeho vozového parku máme již značky Škoda, Volkswagen a Opel, to jsou prověřené značky, se kterými máme dobrou zkušenost. Naši klienti se nás také ptají na značku Hyundai, která svou třídou, vybavením i pohodlím, odpovídá značce Škoda a zároveň tyto vozy se vyrábějí také v ČR. Proto jsme se rozhodli je zařadit do našeho portfolia. Jaké typy si můžete půjčit a na jaké se můžete těšit?

Hyundai i20

Tento malý vůz odpovídá svou třídou právě velmi oblíbenému vozu Škoda Fabia. Pro naše autopůjčovny jsme vybrali karoserii hatchback, které se svou velikostí hodí právě do města a není problém s ním kdekoliv zaparkovat. Zároveň svou výbavou plně dostačují uživateli, mají klimatizaci, pohodlné sedačky, bluetooth handsfree, zadní parkovací senzory, automatické spínání světel a 5 stupňovou manuální převodovku. 

Vozy mají benzínové motory o objemu 1.2, které mají dostatečný výkon 55 kW pro městský provoz i svižnou jízdu mimo město, ale zároveň velmi dobrou spotřebu

Na jihlavské pobočce máme vozy s naftovým motorem o objemu 1.1 CRDi, také s dostatečným výkonem 55 kW a navíc ještě úspornější spotřebu. 

Hyundai i30

Na větší typ vozu z rodiny Hyundai se u nás můžete těšit již brzy. Tento model, vyráběný v Nošovicích u Frýdku-Místku, rozšíří flotilu našich vozů v následujících měsících. Vozy budou mít naftové motory o objemu 1.6 CRDi a výkonem 81 kW, případně jiné stejně úsporné, ale pro svižnou jízdu, dostačující motory. V nabídce budeme mít vozy s manuální i automatickou převodovkou.  

U tohoto modelu, který odpovídá svou třídou vozu Škoda Octavia, budeme nabízet karoserii kombi, která nabídne dostatek místa pro celou rodinu i na dovolenou, třeba do oblíbeného Chorvatska nebo Itálie.  

Tak co, už se těšíte, až se jedním z těchto vozů také projedete?

Autor: FND Auto

Nachytřete se

Nové články

benefits backgound
LIDŠTINA

LIDŠTINA

Žádná vaše otázka nebo obava není hloupá


Ptejte se

FÉROVŠTINA

FÉROVŠTINA

Budou vaše plány úplně mimo realitu?


Řeknem to.

POŽITKÁŘŠTINA

POŽITKÁŘŠTINA

Máme rádi svobodu v hlavě i v peněžence.


Odvažte se.

DŮVĚROVŠTINA

DŮVĚROVŠTINA

Ano, chceme na vás vydělat.


Jenom trochu.

VYSTUPZŘADYŠTINA

VYSTUPZŘADYŠTINA

Jsme tak trochu divný, protože chceme.


Chtějte taky.