Komerční interiéry

Komerční interiéry

OSLŇTE SVÉ KLIENTY!

Zaujmout je první krok k úspěchu

Není důležité co, ale jak

Restaurace nebo kavárna, hotel či kosmetický salon. Kancelář soukromého očka anebo open space přes půl Brna. Každé místo si žádá svou osobitou atmosféru a kouzlo, aby se vašim zaměstnancům dobře pracovalo a hosté se k vám rádi vraceli. Mnohdy rozhodují maličkosti.

Metr sem, metr tam

Dobře víme, že pět metrů na papíře nemusí být pět metrů ve skutečnosti, a stěny svírají jen rádoby pravý úhel. Vše si pro začátek zaměříme, abychom půdorysy a pohledy měli na milimetr přesně. Pak vám připravíme plán pro realizaci interiéru včetně rozložení všech prvků.

Komerční interiéry

Vše má své místo, a cenu

Součástí návrhu je katalog vybavení. Položku po položce cenovku po cenovce. Dostanete přehledný seznam jednotlivých prvků včetně vyobrazení, počtu, ceny a nejlepšího dodavatele. Krásně zabalené s mašličkou. Dobře bez mašličky, ale i tak budete spokojeni

Souboje s úřady svedeme za vás

Otevřít si podnik obnáší i pěknou dávku byrokracie. Pro úřady zpracujeme dokumentaci a vyřídíme změnu v užíváním stavby a povolení s provozem související. Vy už jen dostanete jen papír s razítkem.

background

Chci vlastní design!

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naše podmínky pro zpracování os.údajů

arrow

Nejpozději do 24 hodin se ozveme nazpátek.

FND design

phoneIco+420 736 647 182

phoneIcodesign@firmanaduveru.cz

phoneIcoŽarošická 4395/13
628 00 Brno-Vinohrady

Zastavte se u nás v moderních kancelářích na příjemné posezení s důvěrníky a skvělou kávou, kterou si sami pražíme. Rádi vás uvidíme.

quotePack title

MÁTE FIŠTRÓNA A NADPŘIROZENÉ DOVEDNOSTI?

Chceme je vidět!

 

Kariéraarrow